שם* הודעה:  
טלפון/נייד*
אימייל

אירועים פרטיים

אירועים אשר חשובים ויקרים ללבכם כדאי מאד לערוך במקום רשמי לחגיגת אירועים, כמו אולם או גן אירועים. במקום כזה אתם יכולים להיות בטוחים שהשירות שתקבלו יהיה המקצועי והחד ביותר האפשרי. על מנת להבטיח שכך יהיה, כדאי לדבוק באולמות וגני אירועים בהם מועסקת חברת הפקות, ואשר כמות האורחים שתכננתם להזמין מתאימה לגודל של המקום. אלו הם תנאי הפתיחה הראשוניים להתהוות האירוע והוצאתו לפועל באופן ראוי.

אירועים פרטיים באולמות

במקרים רבים, משמש האולם כמקומו הרשמי של האירוע. אירועי חורף, אירועים רשמיים כמו טקסים שונים המציינים נקודות זמן בחייכם, ועוד – ייחגגו בדרך כלל באולם. האולם יכול להיות סגור או פתוח, מעוצב בסגנון מודרני או וינטאג' עץ. כשבוחרים אולם לאירועים פרטיים, הכי חשוב לוודא שמבחינה לוגיסטית הוא מתאים לכם (עיצוב וכמות מאוכלסים), ולאחר מכן, שאהבתם את מה שראיתם מבחינת תאורה ותפאורה.

אירועים פרטיים בגני אירועים

גני האירועים מביאים עמם וייב מעט שונה מזה של האולם. בעוד אשר באולם ההוואי מתבסס על חגיגה במקום סגור (להוציא מעט מקרים בהם האולם פתוח), גן האירועים הוא סביבה פתוחה לחלוטין, עם מרחבי דשא ודקים, או רצפת שיש מעוצבת היטב. הדגש הוא על מרחב חיצוני תחת כיפת השמים, המבוסס פתרונות הצללה ומערכות אוורור לנוחות האורחים. אירועים מסוג זה ייחגגו בדרך כלל בשישי בצהריים ובכך יצרו את האימפקט הנכון עבור התהוותם: גמר שבוע העבודה, והנאה מאירוע בוטיק בסופו.

תכנון האירוע

מומלץ לתכנן היטב מה אתם רוצים שיהיה באירוע. לעניות דעתנו, חברת קייטרינג, תקליטנים ומגבירים וצלם אירועים הם שלושת שירותי היסוד בכל אירוע. מי שמעוניין לשדרג עוד את האירוע יכול להזמין חברת הפעלות לילדים, נגנים חיים, מעגל מתופפים, ועוד. בכך, הוא מגבש לעצמו אירוע ייחודי עם אמירה אישית המתבטאת באמצעות הספקים המיוחדים שהוזמנו לתת בו שירות. מומלץ לבחון היטב את הסילבוס המגובש באירוע, לבדוק בשבע עיניים שאין התנגשויות בין מופעים, נאומים ואטרקציות, ושכל נקודה בזמן "זורמת" היטב גם אם נעשים דברים סימולטנית (למשל הגשת ארוחה והרצאה/נאום במקביל זה תקין, הרקדה במהלך נאום, או 2 הרצאות במקביל – לא תקין). בדיקות אלו יבטיחו כי האירוע שלכם יתהווה בצורה מושלמת וייצור אנרגיות חיוביות רבות בקרבכם ובקרב האורחים.