שם* הודעה:  
טלפון/נייד*
אימייל

גן אירועים יוקרתי

כיצד נהוג לבחור גן אירועים יקורתי לקראת ייזום של אירוע? מה חשוב לבדוק בכל מקום פוטנציאלי לסגירתו, וכיצד נדע במהירות, ביעילות ובקלות שהמקום שמולנו הוא המקום שמתאים לנו לחגוג בו את האירוע? כל הסודות הכמוסים ביותר על בחירת מקום האירוע – במאמר מידע אחד.

התרשמתם מגן האירועים לאחר ביקור קצר, ומה עכשיו?

כמובן שביקור במהלך היום לא אמור להגיד לכם דבר על איך נראה גן האירועים בלילה. אם זו הבדיקה שעשיתם, טוב תעשו אם תחזרו אל גן האירועים בשעת החשיכה לבדוק כיצד התאורה הצבעונית ופנסי השבילים משתלבים בנוף, וכיצד אפקטי התאורה הללו משפיעים על התפאורה במרחב.

בדיקת ההתאמה לסילבוס שגיבשתם באירוע – הכיצד?

בדקו שגן האירועים מצויד במערכת הגברה המתאימה לסוג השירות שתכננתם להפעיל בפנים, בין אם זה תקליטן, בין אם זו השמעת מוזיקה באופן עצמאי ובין אם זו הופעה של מוזיקה חיה. חשוב מאד שההגברה באולם תדע לשרת אתכם ולא תתהווה בצורה מאולצת עם פידבקים בעוצמת הצליל או הקול. מאד חשוב לערוך בדיקות התאמה לסאונד, ואם חלק מהספקים שהזמנתם מעוניינים להשתתף בהן, זה כמובן יכול לתרום הרבה ולנבא היטב מה יתרחש באירוע האמת, וכיצד לשפר זאת במידה ולא אהבתם מה ששמעתם. כדאי לספק לצלם האירועים שלכם צילומים של המקום ואפילו סרטונים על מנת שיידע להיערך בהתאם עם הכלים המתאימים לצילום בשטח.

מהם היתרונות הגדולים של חגיגה במסגרת גן אירועים יוקרתי?

סביבה עם נופים עוצרי נשימה, בין אם אלו אריחי שיש חיצוניים, בין אם מדובר על משטח דקי עץ מעוצבים ובין אם זו מדשאה ירוקה ורחבת יריעה. בנוסף, אתם נהנים מצוות הפקות שתמיד יהיה לצדכם ויספק מענה מלא לצרכי האירוע שלכם מהתהוותו ועד תומו. שירות כזה מהווה נקודת ציון משמעותית לאירוע והופך אותו לאחד האירועים המשמעותיים שתארגנו. יתרון של אמיליה גן אירועים בראשון לציון הוא האפשרות לקיים בו אירועי בוקר וצהריים בימי שישי, ובכך לנצל את האקלים הארצישראלי החם למטרותיכם. באקלים מסוג כזה אירועי צהריים הם ברכה, כשהשמש קופחת מולכם, ואתם נהנים מבריזה נעימה הנושבת בעורפיכם. גני אירועים מצוידים בפתרונות הצללה ואוורור להנעמת זמנם של האורחים בכל אקלים קיצי או אביבי שהוא.