שם* הודעה:  
טלפון/נייד*
אימייל

עיצוב אולם אירועים

במדריך שלפניכם נלמד כיצד ליישם עיצוב אולם אירועים המתאים לצרכים שלכם. אל תטעו, אנחנו לא מתכוונים לבקש מכם, כיזמי האירוע, לפעול לשינוי מראהו של אולם, אלא מלמדים אתכם כיצד לבחון עיצוב קיים ולדעת שהוא מתאים לצרכי האירוע שלכם.

בחנו את מבואת הכניסה של האולם

מבואת הכניסה של האולם אומרת רבות על עיצובו ותכנונו מבפנים. בדרך כלל, אולם ובו בחוץ יהיו דשא ודקים עתיד להיות וינטאג' עתיק, של פעם, ואילו אולם בו הרחבה לבנה, עם שיש ומעובה בעמודי קרניזים, האולם הפנימי יהיה כנראה מודרני מבוסס-לבן. מבואת כניסה בעיצוב שתוכנן על ידכם לפני הוצאתו של האירוע אל הפועל חשובה מאד ליישומו.

בחנו את קירות האולם הפנימיים

באשר לקירותיו הפנימיים, בדרך כלל הם יהיו צבועים לבן, אך צבע הוא לא כל מה שתצטרכו לבדוק. בחנו תמונות התלויות על הקיר, טפטים ודרכי עיצוב שונות. במידה ונוכחתם לראות שרוב האייטמים מבוססים על חלונות בלגיים כסופין או מוזהבים, או בצבע ארד, ומסביבם הכל לבן או מטאלי, לפניכם אולם מודרני, ואילו קירות עם תמונות של מסגרות עץ, חלונות עץ כפריים וכד' מסמלים שלפניכם אולם וינטאג' קלאסי.

בחנו את הריהוט באולם

שולחנות עם פרופילים עגולים (גם אם הצורה מרובעת) מסמלים בדרך כלל עיצוב עתיק או כפרי, ואילו שולחנות מלבניים חדים יסמלו עיצוב מודרני ובורגני. כנ"ל לגבי בחינת הכסאות שמסביב לאותם שולחנות ובחינת דוכני המזון שיתהוו בצדי האולם או גן האירועים.

בחנו את חדרי ה- VIP

ודאו כי חדרי ה- VIP, אם ישנם, מתאימים לצרכים שלכם, אתם חשים בהם בנוח ועומדים להיות מאושרים כאשר תבלו בהם במהלך האירוע. חדרי VIP אינם קיימים בכל אולם, אך אם אתם מעוניינים בהם באירוע שלכם, כדאי להשקיע בחיפושים עד שתמצאו. מומלץ, כאמור, לבחון את עיצוב הקירות, התפאורה והריהוט, בדיוק כפי שעשיתם בגוף האולם בחלקו הציבורי.

עצות אחרונות לווידוא התאמת האולם לאירוע

ודאו שהוא מתאים למספר המוזמנים שלכם. ודאו כי ההגעה לאולם פשוטה, ומודפסות הנחיות קלות גם אם הוא מרוחק. כדאי להתייצב באולם גן הטרסה מספר דקות או שעות מראש לפני שעת הגעת האורחים ולהתכונן עם צוות ההפקה להתהוותו הקרובה.