שם* הודעה:  
טלפון/נייד*
אימייל

 ארגון חתונות קיץ בשרון – כך תגרמו לזה להיות מוצלח

חתונות קיץ בשרון מהוות אירועים מבוקשים מאד. חודש אוגוסט הוא אחד העמוסים בתחום החתונות ובמיוחד באזור השרון, ולכן על מנת לשריין בחודש זה חשוב לעמוד בקשר עם גן אירועים בשרון חודשים קודם לכן ולסגור את התאריך המבוקש. בחודשי האביב שלפניהם יהיה זהמן זמן מצוין להתחיל. אז, המאני-טיים הוא שלכם, ויש לכם זמן לבחור נכון את האולם המבוקש. כך תגרמו לבחירה שלכם לעשות את העבודה בשבילכם ולספק לכם חתונה בלתי נשכחת.

בחרו גן אירועים עם אולם אשר מתופעל בידי חברת הפקות

חשוב שזה יהיה המפרט של מקום החתונה שלכם. ברגע שאתם משתקעים בגן אירועים בוטיק, עם אולם ויש שירות הפקות שעוזר לכם, אתם יכולים להשתמש בגן בחלק מהאירוע, באולם בחלקו האחר כשעל כל המאורעות הפנימיים מנצחת חברת הפקות מומחית בלוגיסטיקה, בהפקה ובארגון.

בחירה ממוקדת של האולם וגן האירועים

האולם וגן האירועים בנפרד (כל אחד מהם לחוד) צריכים להספיק להרבה יותר מכמות המוזמנים שלכם על מנת שכל אורח ירגיש שהוא נמצא ברווחה ולא בצפיפות. בדרך זו אתם יכולים להבטיח כי יציאה לאירוע תהיה משמחת עבור כלל האורחים שלכם ולא תיתקלו בתקלות של צפיפות ודוחק. שנית, מאד חשוב לבדוק שחברת ההפקות מספקת לכם קייטרינג כשר. רבים מהאורחים שיהיו לכם כנראה שומרי כשרות ולכן חשוב לא רק לוודא את הנושא הזה, אלא גם לבדוק מהי הכשרות במדויק ולהודיע לשומרי הכשרות. בדרך זו תוכלו לבדוק את התאמתו הלוגיסטית של המקום לאורחים, לכמותם ולהעדפותיהם הצרכניות.

עבודה יצירתית של ההפקה – תנאי מפתח להצלחה

חברת ההפקות חייבת לגלות יצירתיות לכל אורל התכנון, ולבוא עם רעיונות שמהווים מחשבה מחוץ לקופסה. כך, למשל חתונות קיץ בשרון המתהוות בפורמט ההפוך: טקס החופה נעשה בסוף האיוונט ולא מיד אחרי קבלת הפנים. ניתן גם לשלב קטעים תרבותיים, אומנותיים ומצגות מוקרנות על מסך רולר במהלך הסילבוס. רעיונות אלו אמנם נראים כהזזות קטנות על לוח התכנון, אבל בפועל הן אלו שיצרו את ההבדל בין "עוד אירוע חתונה" לחתונה שרבים ידברו בשבחה גם חודשים אחרי שהיא נערכה. רעיונות יצירתיים של צוות ההפקה מהווים נדבך חשוב מאד לשם כך.